Alexas Turek ponownie pokonany!

W rewanżowym meczu II ligi kobiet zawodniczki SMS Police ponownie pokonały Alexasa Turek 3:1. Komplet trzech punktów umocnił policzanki na pozycji lidera rozgrywek.

Turek to kolejne miasto, w którym przyszło grać SMSkom. Miasto, w którym kibice z chęcią przychodzą dopingować swoje zawodniczki i wierzą w końcowe zwycięstwo gospodyń. Policzanki jednak przeciwstawiły się temu i pokonały rywala umacniając się na pozycji lidera rozgrywek.

Było to drugie spotkanie pomiędzy tymi drużynami w sezonie 2016/17. I drugie wygrane w stosunku 3:1.

Wysoka wygrana w pierwszym secie sobotniego spotkania trochę uśpiła policzanki, które w drugim secie wygrały na przewagi, ale już w trzecim uległy rywalkom. Czwarty set meczu przeciw Alexasowi Turek przyniósł wiele emocji, ale kontrolowany był cały czas przez drużynę trenera Wojciecha Kaszy. Wygrana 25:15 sprawiła wygraną 3:1 i komplet trzech punktów dla policzanek.

Po rozegraniu 11 spotkań SMSki mają na swoim koncie 26 punktów i zajmują pozycję lidera rozgrywek II ligi.

Alexas Turek - SMS Police 1:3 (17:25, 24:26, 25:16, 15:25)

SMS Police: Markiewicz, Gliniecka, Piszcz, Stróżyk, Ogórek, Kobus, Drosdowska (l) oraz Szperlak, Lemańska, Wasiel, Janiszewska, Wawrzoła